Cafe, bar, restaurant
iPad Tamiri ve Teknik Servis

iPad cihazlarımızda sıvı teması, düşme, çarpma vb bir çok faklı sebepten dolayı zaman zaman sorunlar yaşayabiliriz. Ekran kırılması, dokunmatik ekran arısızı, hoparlör arızası, mikrofon arızası, batarya arızası en çok başımıza gelen iPad arızalarındandır. Böyle durumlarda İZMETA olarak uzman ekibimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

iPad Ekran Değişimi

iPad cihazlarımızda genellikle düşme veya çarpmalara bağlı ekran kırılması çok sık karşılaştığımız can sıkıcı bir durumdur. Böyle can sıkıcı durumlarda İZMETA Teknik uzman ekibimiz kaliteli yedek parça ve kaliteli işçilikle müşterilerimizin her zaman yanındadır. Ekran arızası bulunan iPad cihazlarınız en kısa sürede uzman ekibiz tarafından tamir edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.

iPad Batarya Değişimi

iPad cihazlarımızın bataryaları zamanla performansını kaybederek cihazımızın kullanım süresinin kısalmasına neden olur. Bu durum cihazımızı dışardayken kullanılamaz hale getirir ve sürekli şarj ihtiyacı doğurur. Böyle durumlarda İZMETA Teknik servis ekibimiz iPad cihazımızın bataryasını en kısa sürede değiştirerek cihazımızın eski performansına kavuşmasını sağlar.

AiPad Anakart Tamiri

Anakart arızası cihazlarımızın çalışmamasına neden olan çok önemli sorunlardır. iPad anakart arızaları müşterilerimizin başına gelen en can sıkıcı durumdur. Bu ciddi sorun çözümünde İZMETA Teknik Servis olarak uzman personellerimiz ile en kaliteli hizmeti hem en kısa sürede hem de en uygun fiyatla müşterilerimize sunarız.

iPad Kamera Tamiri

iPad cihazlarımızın kamera modüllerinde meydana gelebilecek her türlü arızada İZMETA Teknik müşterilerimizin imdadına yetişir. iPad kamera arızası, kameranın çalışmaması, görüntünün netleşmemesi gibi durumlarla kendini gösterir. Böyle durumlarda uzman ekibimiz mümkün olan en kısa sürede iPad kamera tamiri işlemini gerçekleştirerek cihazı müşterimize teslim eder.

iPad Hoparlör Tamiri

iPad cihazlarımızda sıkça rastladığımız bir diğer sorunda ses sorunlarıdır. Cihazımızın hoparlöründen ses gelmemesi, sesin cızırdaması gibi durumlarda İZMETA Teknik ekibimiz müşterilerimizden cihazlarını alarak en kısa sürede gerekli tamir ya da değişim işlemini gerçekleştirerek iPad cihazlarını müşterilerimize teslim eder.

iPad Mikrofon Tamiri

iPad cihazlarımızda yaşadığımız bir diğer ses sorunuda mikrofon sorunudur. İnternet üzerinden yaptığımız sesli ya da görüntülü görüşmelerimizde sesimizin karşı tarafa gitmemesi can sıkıcı bir durum olabilir. Böyle durumlarda İZMETA Teknik Servis ekibimiz sorunun nedenini en kısa sürede tesbit ederek gerekli tamir ya da parça değişim işlemini gerçekleştirerek cihazımızdaki sorunu giderir ve müşterilerimize cihazını en kısa sürede teslim eder.

İZMETA Teknik Servis ve Aksesuar ailesi olarak bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ve kalite birinci planda tutarız. Tüm teknik servis ve aksesuar ürünlerimizde her zaman müşterilerimize en iyiyi en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleriz. iPhone tamiri ve iPad tamiri konusunda uzman ekibimiz ile müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.