Cafe, bar, restaurant

iPhone 6

2014 yılı Eylül ayında satışa sunulan iPhone 6 Telefonların genellikle karşılaşılan arızaları, ekran kırılması, kasa eğilmesi, batarya arızası, ahize sesinin az olması, mikrofondan az ses gitmesi, şebeke problemleri. Biz de iPhone Servis olarak aşağıdaki onarımları sizlere en uygun ve en kaliteli şekilde sunuyoruz. Üstelik çoğu onarımımız, sizler bekleme salonumuzda bir kahve içene kadar hallediliyor.

iPhone 6 ekran değişim

Ekranı kırılan iphone telefonunuz için, tamamen orjinal ekipman ve yedek parça kullanılarak ekran değişiminizi sorunsuz ve garantili olarak sağlıyoruz. Isıtma ya da soğutma yöntemi ile cam ayırarak yapılan onarımlardan farklı olarak komple set lcd değişimi sağlıyoruz. Bu sayede tavsiye etmediğimiz cam değişimi işleminde oluşabilen dokunmatik algı kayıpları, arka ışık sorunları ya da cam ayrılması gibi sorunların oluşmasının önüne geçiyoruz.

iPhone 6 batarya değişim

Şarj süresi kısalan telefonlarınızda batarya değişimi elzem haline gelmiştir. İSO9001 kalite belgeli ve 1 yıl garantili bataryalarımızla tamamen orijinal ekipman ile değişimini yapıp ilk günkü performansını kazandırdığımız şarj süreniz ile telefonunuzu güvenle kullanırsınız. Batarya şakaya gelmez. İZMETA iPhone Servis İzmir.

iPhone 6 anakart tamiri

Herhangi bir nedenle anakartınızda oluşan şarj entegresi, nand flash arızası, dokunmatik entegresi arızalı, baseband şebeke arızaları, ses entegre arızaları, kamera entegre arızalarını birkaç gün içersinde onarıyoruz. 15 dakikalık onarım yoktur. Geçici değil kalıcı çözüm için bize yani İZMETA iPhone Servis İzmir 'e başvurun.

iPhone 6 ahize tamiri

Telefon görüşmelerinde ahizeden az ses gelmesi sorunu sık rastladığımız bir problemdir. İzmeta iPhone Servis İzmir 'de çok hızlı şekilde ve minimum maliyetle çözüme kavuşmaktadır. 

iPhone 6 mikrofon tamiri

Telefon görüsmelerinde karşıya sesiniz az ya da boğuk gidiyorsa, onarım için adresnizi İZMETA iphone servis İZMİR 'dir.

iPhone 6 kamera tamiri

Neye yarar ki fotoğraf çekemedikten sonra iPhone. Gelin siz de özgürce fotoğraf , video çekmeye devam edin. İZMETA iPhone Servis İzmir

iPhone 6 kasa değişimi

Hor kullanım ya da darbe sonucu ezilen, kırılan kasalarınızı İZMETA iPhone Servis İzmir' de değiştirebilirsiniz.