Cafe, bar, restaurant
iPhone Tamiri ve Teknik Servis

iPhone cihazlarımızda sıvı teması, düşme, çarpma vb bir çok faklı sebepten dolayı zaman zaman sorunlar yaşayabiliriz. Ekran kırılması, dokunmatik ekran arızası, hoparlör arızası, mikrofon arızası, batarya arızası en çok başımıza gelen iPhone arızalarındandır. Böyle durumlarda İZMETA olarak uzman ekibimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. iPhone Servis İzmir 'de İZMETA 'dır.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Telefonunuzun en çok kullandığınız parçası ekranımızdır. Kaza sonucu kırılan ekranınızın hem cihazınıza hem de sizin sağlığınıza zarar vermesinin önüne geçmek adına, hemen değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda iPhone Servis İzmir olarak Karşıyaka 'da, size en kaliteli yedek parçalarımızla ve kusursuz işçiliğimizle İzmir 'de yardımcı oluyoruz. Üstelik size olmayan ekstra malzemeler için de fiyat çıkartmayız. Arıza ne ise size hemen bildirilir, değişimler ona göre yapılır.

 

iPhone Batarya değişimi

iPhone telefonumuz gün içinde her kahrımızı çeker. Uzun kullanımdan sonra artık kimyasal yapısı gereği telefonumuzun bataryası zayıflar ve değiştirilmesi gerekir. Bu konuda iPhone Servis olarak İzmir 'de kalite belgeli  bataryalarımızdan takarız. Yüksek kalite üretim olan bataryalar kullandığımızdan hem cihaz sağlığınız hem de kişisel sağlığınız tehlikeye atılmaz.

 

iPhone Kasa değişimi

iPhone Telefonumuzun uzun kullanım sonucu kasasında aşınmalar, darbeye bağlı ezikler ve çatlaklar oluşur. Bu hasarlar çoğu zaman dikkate alınmasa da sonucunda ekran kırıkları, anakart çatlakları, şebeke ve internet çekim sorunarı yaşanmaktadır. Bu durumlarda iPhone Servis olarak İzmir 'de cihazınızın kasasını, en kaliteli malzemelerden üretilmiş ve sorunsuz kullanım sağlayacak kasalarımız ile değiştiririz. Bu değişim sonrasında telefonunuz, sanki yeni alınmış gibi olur.  Geç kalmadan cihazınızı daha ucuz maliyete yenilemiş olmanın huzurunu yaşamak da size kalır.

 

iPhone Anakart tamiri

iPhone Telefonumuz istemediğimiz sebeplerden dolayı tüm dış aksamı sağlam olsa da arızalanabilir. Bu süreçte size iPhone Servis olarak İzmir 'de mümkün olan en kısa sürede anakart onarım hizmeti veriyoruz.

 

iPhone Sıvı Temas onarımı

iPhone cihazınız kaza sonucu suya mı düştü. Dert değil. iPhone Servis olarak İzmir 'de bu konuda hizmet veriyoruz. Bize bekletmeden getirmeniz durumunda yüksek oranda, cihazınızı ve verilerinizi kurtarabiliriz. Ancak geç kalınmış cihazlarda bu oran düşmektedir. Unutmayın sıvı temasda zaman çok önemlidir ve dışarıdan hiçbir müdahale ( Pirinç , fön makinesi gibi ) işe yaramaz.

 

iPhone Yazılım hataları.

iPhone Telefonumuz aslında mini bir bilgisayardır ve zamanla yazılımsal hatalar üretebilir. Bu gibi durumlarda iPhone Servis olarak İzmir 'de sizlere destek veriyoruz. Mümkün olduğu kadar verilerinize hasar vermeden cihazınızı kullanılabilir hale getiriyoruz.

 

iPhone Şarj sorunları

iPhone Telefonumuz uzun kullanımda ve bazı yanlış aksesuar seçimlerinden dolayı şarj olamayacak duruma gelebilir. Bu gibi durumlarda iPhone Servis olarak İzmir 'de size en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. Gerek Şarj Soketi tamiri, değişimi ya da diğer arızaların giderilmesi ile cihazınızı, kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

 

iPhone Ses sorunları

iPhone Telefonumuz bir süre kullanımdan sonra çevresel şartlardan dolayı ses performansını yitirebilir. Ahizenizden az ses gelmesi, müzik sesinin az çıkması, konuşmalarda sesinizin az gitmesi gibi durumlarda iPhone Servis olarak İzmir 'de yardımcı oluyoruz. Üstelik bu tarz sorunların giderilmesi çoğu zaman siz servisimizde bir kahve içene kadar giderilmiş oluyor. Az ses çıkaran telefonunuza sabretmeyin. Getirin sorunu halledelim.

 

iPhone Kamera arızaları

iPhone telefonumuz bazen darbe, rutubet ya da toz kaynaklı kamera yeteneklerini kaybedebilir. iPhone servis olarak bizler. tüm kamera arızalarınızda hızlı ve kaliteli servis hizmetini de sizlere sunuyoruz.