Cafe, bar, restaurant

İZMETA iPhone Servis İzmir - Aksesuar olarak uzman kadromuz, kaliteli ve geniş yelpazedeki aksesuar çeşitlerimiz ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Konusunda deneyimli personellerimiz ile müşterilerimize, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet vermek her zaman ilkemizdir. Karşıyaka iphone tamiri için Alaybey tramvay karşısındayız.

iPhone Tamiri

İZMETA Teknik Servis - Aksesuar, müşterilerine iPhone tamiri konusunda uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. iPhone Ekran Değişimi, iPhone batarya değişimi, iPhone hoparlör tamiri, iPhone mikrofon tamiri, iPhone anakart tamiri ve aklınıza gelecek her türlü arızanın giderilmesi konusunda İZMETA iPhone Servis İzmir olarak yanınızda.

iPad Tamiri

iPad cihazlarımızda meydana gelebilecek her türlü arızada İZMETA iPhone Servis İzmir olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. iPad Ekran Değişimi, iPad batarya değişimi, iPad anakart tamiri, iPad hoparlör tamiri, iPad mikrofon tamiri ve diğer tüm iPad arızaları uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede giderilir ve cihazlarınız eskisi kadar iyi durumda size müşterilerimize teslim edilir.